wybierz autora:
  • W środę, "Motylki" wybrały się z wizytą do Muzeum Ziemi Nadnoteckiej w Trzciance. Zwiedziliśmy wystawę pt. „Kręć się kręć wrzeciono...", której tematem było najstarsze rzemiosło świata czyli tkactwo. Pokazano nam cały ciąg roboczy od ususzonego
    Relacja 2018-11-29, 00:12 | autor: Małgorzata Jędrowiak
  • W piątek pięknie zapachniało w naszym przedszkolu, tym razem nasi mali kucharze piekli pyszne gofry. Dzieci pod kierunkiem pań, z wielkim zapałem odmierzały składniki i wsypywały je do miski. Kiedy wszystko było gotowe, przystąpiły do pieczenia. Gofry wyszły znakomite!!!
    Relacja 2018-11-29, 00:08 | autor: Małgorzata Jędrowiak
  • Co jest zdrowe a co nie, o tym starszak dobrze wie.
    Relacja 2018-11-29, 00:02 | autor: Małgorzata Jędrowiak
  • W piątek 23 listopada grupa 5-latków wybrała się wraz z wychowawca mgr Dorota Herzog do apteki mieszczącej się przy przychodni na ul. J. Matejki. Celem wycieczki było poznanie pracy farmaceuty, wyglądu i wyposażenia apteki oraz asortymenty leków.
    Relacja 2018-11-28, 23:57 | autor: Małgorzata Jędrowiak
  • Dnia 20 listopada mieliśmy wielką przyjemność uczestniczyć w VI Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych, którego tematem były „Jesienne Bajki”. Najstarsze dzieci z naszego przedszkola mogły spróbować swoich sił aktorskich w inscenizacji
    Relacja 2018-11-28, 23:53 | autor: Małgorzata Jędrowiak